Chcete reprezentovať na Mauríciu?

12. apríla 2018

Finále The Amateur Golf World Cup-u bude tohto roku na exotickom ostrove Maurícius v dňoch 11. – 16. júna 2018. O tom, kto sa naň kvalifikuje zo Slovenska, sa bude rozhodovať v dvojdňovom národnom finále. Prvýkrát sa odohrá na dvoch rôznych ihriskách a to 23.mája v Báči a 24. mája 2018 v Hrubej Borši.

Účasť na slovenskom finále má istú prvých 80 hráčov, ktorí sa zaregistrujú cez server SKGA. Hlavnou cenou pre celkového víťaza je plne hradená účasť na svetovom finále na Mauríciu. Víťaz si na svetové finále môže nominovať do reprezentačného tímu svojho „parťáka“. Aj tento spoluhráč bude mať uhradené pobytové náklady počas svetového finále. Podmienkou ale je, že jeden hráč má HCP pod 15 a druhý nad 15.
Aj tí, ktorí nevyhrajú, majú možnosť povzbudiť naše družstvo na Mauríciu. Promotér tohto turnaja Rasťo Koyš organizuje v termíne svetového finále 10-dňový tréningovo-súťažný zájazd na najlepšie maurícijské ihriská. Partneri negolfisti sa pritom môžu zrelaxovať na krásnych piesočných plážach, plávať s delfínmi, loviť veľké morské ryby, či obdivovať najvzácnejšiu poštovú známku alebo pestrú flóru a faunu. Viac info nájdete na stránke www.ruko.sk

 

Autor: Jana Janků | 12. apríla 2018

Komentáre

  1. Super akcia, ale škoda nezladenosti termínov, pretože v termíne 24 a 25.4 je taktiež senior tour
    Sedín!

  2. Tesim sa prajem pekne pocasie

Pridať komentár