Pozvánka na 1. Golf show do Viedne

28. januára 2020

Vlani to bol nultý ročník a organizátori si odskúšali, aký je v Rakúsku a okolitých krajinách o túto tematiku záujem. V dňoch 8. a 9. februára 2020 bude vo viedenskej Marx Hale už oficiálna 1. rakúska Golf show. Vítaní sú aj návštevníci zo Slovenska.

A čo tam môžte uvidieť a zažiť? Napríklad sa môžte zúčastniť na prvom rakúskom indoorovom golfovom turnaji na 3-jamkovom golfovom ihrisku. Prvý golfový veľtrh vytvorí ilúziu 18-jamkového golfového ihriska vrátane driving range-u. A uvidíte tiež na svete najväčší mobilný PGA grín o rozlohe 50 metrov štvorcových s umelou trávou v štýle prírodnej zelene, ktorú ocenili aj hviezdy ako Celine Dion, Samuel Jackson a Justin Timberlake. To je len ukážka lákadiel 1. rakúskej golfovej show.

Kto sa môže zúčastniť turnaja?

Na halovom golfovom turnaji na troch jamkách sa postupne uskutočnia tri turnaje vrátane dvoch verejných podujatí. Maximálny počet hráčov je 40. Program „Beat the PRO“ ponúka vynikajúcu príležitosť zmerať si sily s profesionálom. Víťazi budú ocenení trofejami a cenami na pódiu. Tak ako pri iných veľkých známych turnajoch, bude dianie na ihrisku naživo komentované moderátorom.

Skúšanie nových palíc

Väčší, rozmanitejší a inovatívnejší. Taký bude tohtoročný golfový veľtrh vo Viedni. Bude nielen 4-krát väčší ako jeho nultý predchodca, ale má aj širší obsah. Predstavia sa tam golfové výrobky, ktoré len pár dní predtým videli návštevníci najväčšieho svetového veľtrhu PGA Merchandise v Orlande v USA. Nové golfové palice si cez web budú môcť návštevníci vyskúšať prvýkrát tohto roku osobne.

Koho tam stretnete?

Medzi 150 vystavovateľov z oblasti golfovej techniky, výstroje, školenia, know-how, cestovania, golfových rezortov i destinácií, wellness, módy, doplnkov atď. patrí aj Asociácia grínkíprov, Golfový klub Böhmerwald, golfdirekt.com, Insotec (elektrické golfové vozíky), Alpenheat (vyhrievané oblečenie), Smart Golf Reisen, Golf Land Korutánsko, Komperdell (golfové palice), Federacion Anadaluza, Simply Golf, Gruber golfové výlety, Golf for Life, Golf Star Shop, GOLFdirekt, Golfový dom, Golfový resort Costa Navarino, Golf v Taliansku či Just Golf. Kombináciu trendového športového golfu a plachtenia ponúkajú vystavovatelia Golf & Sail, kde najkrajšie golfové ihriská v Bulharsku, Turecku a Grécku sú štýlovo ovládané tromi majstrami. CheckSailing zase pláva do golfových rajov v Chorvátsku a Španielsku.

Celodenný lístok pre dospelého stojí 10 € a možno si ho kúpiť aj cez internet.

Podrobnosti nájdete na: https://www.golfshow.at/index.php/event/preise-tickets)

Autor: Jana Janků | 28. januára 2020

Pridať komentár