Bezplatná registrácia na Women’s Golf Day 2020 len do 1. marca

25. februára 2020

Celosvetové podujatie – 6. ročník Dámskeho dňa golfu Women’s Golf Day 2020,  pripadol tento rok na 2. júna.  Bezplatne sa naň zaregistrovať sa však dá už iba pár dní – do 1.  marca 2020.

Vlani sa do  Women’s Golf Day zapojilo aj na Slovensku viacero klubov. Zaradili sa tak medzi vyše 900 golfových klubov v 52 krajinách.

Hostiť toto podujatie pre ženy a dievčatá je jednoduché. Kto tak urobí odteraz do 1. marca 2020 získa kód bezplatne kupónu VIP2020 v hodnote 79,90 USD.

Novinkou pre rok 2020 je, že PGA profesionáli získajú za hosťovanie na Women’s Golf Day MSR kredity.

Tu je link, ako to urobiť:

https://ymlpmail3.net/532f7qbuacaehwjeavauqhalabsqy/click.php.

Čo získajú kluby, ktoré sa zapoja do tohto podujatia?

  • Umiestnenie na interaktívnej mape oficiálnej stránky WGD na minimálne 12 mesiacov
  • Unikátnu stránku vášho profilu na stránkach WGD, v ktorom si môžete spravovať svoje informácie o klubu a ihrisku
  • Prístup k digitálnemu marketingu vrátane sociálnych médií, plagátov, grafiky a ďalších materiálov, ktoré obdržíte hneď po zaregistrovaní

Women’s Golf Day v jednotlivých kluboch či na ihriskách by mal nasledovný formát:

  • Daný klub či ihrisko musí zabezpečiť dve hodiny aktivít súvisiacich s golfom (golfové lekcie) a dvoch spoločenských hodín
  • Golfovými aktivitami môže byť turnaj na 9- jamiek, lekcie, čipovanie, patovanie, predvádzanie golfového výstroja
  • Súčasťou spoločenskej akcie by mal byť občerstvenie v klubovom bare či reštaurácii, informačné rozhovory, zľavy v pro shope a pod.
  • Môže ísť o bezplatné alebo platené podujatie, vyzbierané poplatky zostávajú klubu či ihrisku
  • Klub či ihrisko by malo na podujatí propagovať aktivity na podporu Nadácie na výskum rakoviny prsníka.

Čo je Women’s Golf Day?

Podujatie Women’s Golf Day vymyslela Američanka  Elisa Gaudet, ktorá predtým pracovala pre americkú PGA a je aj autorkou série kníh Two Good Rounds (Dve dobré kolá) – rozhovorov so známymi golfistami. V rámci WGD si dala za cieľ dať dokopy golfistky každého veku v jeden deň na rôznych miestach zemegule a dokázať, že každý odpal, úder či pat môže byť zábavou, ak sa to udeje v príjemnej spoločnosti a príjemnom prostredí. WGD je aj súčasťou siete okolo celosvetovej podpory Nadácie na výskum rakoviny prsníka (Breast Cancer Research Foundation). E. Gaudet tiež zdôrazňuje významnú ekonomickú stránku žien v golfe. Štatistiky totiž prezrádzajú, že  nakupujú až  85 % golfových produktov a keďže vo väčšine rodín významne rozhodujú o finančnej stránke ich chodu, sú tiež zvyčajne ,,plánovačkami” golfových dovoleniek.

 

 

 

Autor: Jana Janků | 25. februára 2020

Komentáre

  1. Pekny den,ten link nefunguje.dakujem

Pridať komentár