Pomôcka pre uplatnenie kovidových opatrení

06. apríla 2021

Golf hráme na Slovensku tohto roku na niektorých ihriskách od začiatku januára. Aj keď stále s covidovými obmedzeniami. Vieme, že máme dodržiavať rozstupy a zbytočne sa nedotýkať cudzích predmetov. V Borši, v parku v Bernolákove a snáď čoskoro aj inde, nám to uľahčuje aj zlepšovák Štefana Čemsáka.

Jednoduchý a bezpečný spôsob ako dostať loptičku z jamky – pomocou vyhadzovača.

Mať vždy dobre otvorene oči patrí k vlastnostiam Štefana Čemsáka. Aj preto už roky patrí k úspešným slovenským podnikateľom. Ako vášnivý golfista si zamiloval najmä Malorku a tam sa mu zapáčilo naoko jednoduché zariadenie, ktoré jedným pohybom umožňuje dostať loptičku z jamky. Sama odtiaľ doslova vyskočí. Je to priam ideálne zariadenie najmä pre tieto koronové časy, pretože nám, hráčom golfu, umožňuje nedotýkať sa tyčky s vlajkou. Navyše, šetrí kríže najmä seniorských golfistov, lebo sa nemusia hlboko zohýnať pre loptičku. A ako dodávajú dámy, ktoré si toto zariadenie (na videu dva modely, prvý v Bernolákove a druhý na ihrisku na Malorke) odskúšali, šetrí to aj ich jemné ruky a umne vymodelované nechty.

Podobné pomôcky – vyhadzovače loptičiek z jamky, môžu získať aj iné ihriská, a to tak na Slovensku ako aj v Čechách. Š. Čemsák je pripravený im je ich po dohode pripravený vyrobiť. Aj s úchytkami napríklad na reklamu či nejaké vtipné, nápadité názvy jamiek.

Kontakt: +421 903 600 969, cemsak@gmail.com.

Autor: Jana Janků | 06. apríla 2021