O nás

Golfisti sú ako nomádi. Síce nekočujú, ale radi menia miesto svojho pobytu, cestujú. Dôvod je celkom jednoduchý: tak ako nie sú na svete dvaja rovnakí ľudia, platí to aj o golfových ihrískách. Neexistujú dve celkom identické.

A tak keď sa golfista vyberá do sveta, či už súkromne alebo služobne, pravdepodobne už vopred surfuje na internete, alebo vypočúva kamarátov tiež postihnutých golfovým vírusom, kde by sa tam na okolí dala zahrať aspoň deviatka. Mnohým preto nechýba v golfovej výbave ani cestovný bag alebo aspoň úsporný pencil, tuba, kam sa pri správnom naukladaní vojde aj desať palíc, vrátane drajvera.

Cestovať chceme prostredníctvom web stránky Golf&Travel aj my. Nemienime sa venovať len golfu, ale aj službám i zaujímavostiam, ktoré s ním súvisia. Teda možnostiam ubytovania, wellness, gastronómii, turistickým atrakciám v okolí ihrísk a rovnako tiež zaujímavým ľuďom, ktorí sa okolo golfu pohybujú.  

A budeme písať aj možnostiach iných aktivít, najmä alpského lyžovania, pretože mnohí golfisti radi vypĺňajú zimnú prestávku práve týmto športom.  Dôkazom toho je aj rastúca popularita tatranského podujatia Ski&Golf. No a dá sa pravdaže písať o golfovej či lyžiarskej výstroji, developerských aktivitách… Témy sa iste vynoria aj samé.

Radi pri tom privítame iniciatívu aj vás, čitateľov. Budeme sa tešiť, ak prispejete vlastnými zážitkami, dobrými tipmi, nápadmi, postrehmi či radami a samozrejme aj fotografiami. Aj pre vás je stránka Golf&Travel otvorená.

Na spoluprácu sa teší

Jana Janků

editorka

Golf&Travel