GC Schönfeld privíta Best tour

12. mája 2022

Účastníci v poradí druhého turnaja tohtoročnej Best Tour 2022 sa vyberú do Rakúska. Čaká ich krásne ihrisko len 40 km od Bratislavy – GC Schönfeld. Ak máte záujem, poznačte si termín: štvrtok 19. mája 2022. Štartovací poplatok je 100 €, pre členov  s platným hracím fee 45 €. V cene sú bufetové raňajky, halfway, obed po hre, nápojový servis na ihrisku a samozrejme ochutnávky od hospitality partnerov – kávička Barzzuz, ChcemVino!sk, rumy od Marges One, aloe vera drink od Sappe a pivo Heineken.
Ako už tradične, okrem jedinečných trofejí a hodnotných výhier pre víťazov sa bojuje o body. Absolútni víťazi si odnesú bronzovú plastiku od umeleckého sochára Jána Ťapáka. Novinkou pre tento ročník je súťaž o celkového brutto víťaza túry ( súčet brutto bodov zo všetkých turnajov ), víťaz vyhráva laserový zameriavač GARMIN APPROACH Z80. A taktiež sú tu dve hole in one výhry – tablet SAMSUNG GALAXY TAB S8 ULTRA a Mercedes triedy A na 3 mesiace od MB Panónska.

Pred nami je ešte 10 turnajov Best tour 2022, takže všetko je otvorené.
Kalendár turnajov, registrácia na 2. turnaj cez SKGA. Prípadné požiadavky na čas a zloženie flajtu píšte na startovka@besttour.sk.

 

Autor: Jana Janků | 12. mája 2022