S Best tour na moravskú Kaskádu

06. septembra 2022

Pred mesiacom hostil Golfový areál Kaskáda pri Brne najlepších českých amatérov na Medzinárodných majstrovstvách ČR v hre na rany. Hrala sa kombinácia deväť jamkových ihrísk Kamenná a Drevená. Túto kombináciu si zvolili aj na Best Tour 2022, ktorá zavíta na Kaskádu v piatok 16. septembra 20229. Dá sa teda predpokladať, že ihrisko bude vo skvelej forme.

Okrem kvalitného ihriska s kaskádovitými výhľadmi na okolitú prírodu vás čaká už tradične jedinečný servis organizátorov podporený hospitality partnermi ako sú Prosecco od ChcemVino!sk, rumy od Marges one, kávička Barzzuz, Red Bull, Heineken…  Pre víťazov jednotlivých kategórií sú okrem jedinečných trofejí pripravené aj zaujímavé výhry od partnerov túry. Zaujímavé ceny sa dajú vyhrať aj v doplnkových súťažiach, ktorých je tiež hojne. Spomenieme aspoň tablet SAMSUNG GALAXY TAB S8 ULTRA a automobil Mercedes–Benz triedy A alebo CLA na 3 mesiace od MB Panónska ako hole in one, 2x nearest to the pin, longest drive samostatne pre dámy a pánov, či GPS náramok Garmin, ktorý sa dá vyhrať v second shot nearest.

Samozrejme, bojuje sa aj o body do priebežného poradia túry, ktoré nájdete aj s ostatnými informáciami na webovej stránke www.besttour.sk. Bude to už desiaty turnaj tejto sezóny a nasadzovanie do leading flajtov na finálový turnaj sa začína vyjasňovať. Avšak všetko je otvorené do posledného okamžiku a stále môžete vyhrať v dlhodobej súťaži bronzovú plastiku od akademického sochára Jána Ťápáka.

Prípadné požiadavky na zloženie flajtu píšte na startovka@besttour.sk.

REGISTRÁCIA NA TURNAJ.

Najbližšie turnaje:

16.09. Golf Resort Kaskáda

1.10. Gray Bear Tále – FINÁLE

Užite si skvelý golf, relax a príjemnú zábavu. Peknú hru.

Autor: Jana Janků | 06. septembra 2022