Best tour 2022 ide do finále

23. septembra 2022

Už 1. októbra 2022 sa na ihrisku Grey Bear Tále zvedú záverečné súboje o bronzovú plastiku „Besturáčika“ od umeleckého sochára Jána Ťápaka pre celkového víťaza Best Tour 2022. Preto si treba dobre pozrieť už uzavreté priebežné poradie, podľa ktorého budú pridelené body do finálového turnaja. Nájdete ho na  webovej stránke. Takisto na nej v sekcii „Propozície“ narazíte aj na bodovací systém finálového turnaja.

Finálový turnaj sa už tradične hráva ako kanón a tešiť sa môžete na raut so živou hudbou a ochutnávkou vín a nadupanú tombolu. V tombole môžete vyhrať také skvosty ako Samsung Galaxy Watch4, Garmin Approach X10, veľký kopec vín a rumov a pokiaľ nepadne hole in one, tak aj tablet Samsung Galaxy S8 Ultra 5G s klávesnicou.

Očakáva sa, že turnaj bude na prasknutie plný, preto neváhajte a prihlasujte sa už dnes. Môžete tak urobiť kliknutím TU –> Prihlásenie hráča do turnaja.

Prípadné požiadavky na zloženie flajtu nám posielajte v predstihu, na startovka@besttour.sk.

Veríme, že všetci hráči, ktorí si brúsia zuby na titul, si namieria na Tále, aby si zmerali svoje sily v leading flightoch a bude z toho veľkolepý záver sezóny. A nezabúdajte, veľkolepé závery so sebou prinášajú aj veľkolepé žúrky 😉

Užite si skvelý golf, relax a príjemnú zábavu. Peknú hru!

 

Autor: Jana Janků | 23. septembra 2022