Na Sliači podľa zverokruhu

02. júla 2024

„Postavenie hviezd nám odkazuje, že dnes budete mať takmer pozitívny deň. Udejú sa aj príjemné, ale aj menej príjemné veci. Zahráte niekoľko parovv, možno aj birdie, stratíte nejakú tú loptičku, vydarí sa vám dlhý pat alebo pokazíte odpal… So svojimi blízkymi si budete dnes veľmi dobre rozumieť a na väčšinu vecí budete mať rovnaký názor. Skúste sa na svoje okolie viac usmievať a rozdávať milé slová.“

Týmito slovami privítali členky klubu Tri duby Sliač hráčky a hráčov na svojom obľúbenom tradičnom turnaji Ladies Golf Cup 2024 dňa 16. júna 2024. Tento rok bol tradičný turnaj s netradičnou tematikou. Turnaj sa niesol v znamení zverokruhu. S nápadom prišla Eva Trnková. Dala si námahu a vypátrala takmer všetky znamenia zúčastnených golfistiek a tak boli flajty postavené podľa zverokruhu.

Ani ranný vytrvalý dážď neodradil účastníkov a turnaja sa zúčastnilo 70 hráčok a hráčov. Súťažilo sme v troch ženských kategóriách a jednej mužskej.

Počasie sa počas dňa umúdrilo a spoločne všetci prežili príjemný veselý deň. Krásne ceny od sponzorov členov klubu a bohatá tombola prispeli k tomu, že nik neodišiel domov bez milého darčeka.

Všetci sa tešia na ďalší ročník Ladies Golf Cup 2025.

 

Autor: Jana Janků | 02. júla 2024