Bussines Golf Tour 2013 pozná víťazov

12. septembra 2013

Túra Bussines Golf Tour (BGT), ktorú organizuje Agentúra BD Agency, patrí už päť rokov medzi najobľúbenejšie na Slovensku. Tohto roku si hráči odskúšali ihriská vo Waidhofene, na Kunětickej Hore, v Telči či na Konopišti, aby záverečné boje o celkové víťazstvo zviedli – tak býva zvykom – pod Tatrami. Rezort  Black Stork vo Veľkej Lomnici ich aj tohto roku privítal krásnym počasím, a tak výhľady na štíty Vysokých Tatier nemali chybu. Zbierať posledné body nebolo ani tentokrát vzhľadom na náročný sprievodný program ľahké. Ale, kto vie.

A tu sú víťazi Bussines Golf Tour 2013 podľa kategórii

    • HCP +4 – 18: Roman Gotzl
    • HCP 18,1 – 27: Ivan Šestina
    • HCP 27,1 – 36: Peter Polakovič
    • Zo žien bola najlepšia Ivica Leščišinová, ktorá v kategórii HCP +4 – 18 obsadila 4. miesto.

Pokračovaním tatranského veľkého finále bol turnaj Stars for stars na podporu mladých  športovcov. Peniaze pre talentovanú mládež sa zbierali aj v dražbe. Ocitli sa tu   reprezentačné hokejové dresy, fotografie, ale aj iné predmety, lístky na turnaje WTA, na ktorých bude hrať ambasádorka tohto projektu Dominika Cibulková, ktorá sa dražby aj osobne zúčastnila. Napokon sa nazbieralo 9 000 eur, účastníci BGT boli naozaj štedrí. Organizátori šek na túto sumu odovzdali Akadémii Zdena Cígera v Bratislave, ktorá sa zameriava na výchovu mladých hokejistov.  Z. Cíger si šek prebral osobne.

Opäť však nechýbalo ani kopu zábavy, o čo sa už tradične okrem skvelých organizátorov staral svojimi vtipnými „hláškami“ moderátor Slavomír Jurko. A záverečný večer riadne rozvíril a roztancoval Desmod s Kulim.

Foto: BGT

 

 

 

Autor: Jana Janků | 12. septembra 2013