Ako ušetriť za hru golfu?

21. marca 2014

Český časopis Golf vydal aj tohto roku vouchery 1=2, čo znamená, že za jedno zakúpené fee môžu hrať na vybraných ihriskách vo vybraných dňoch dvaja golfisti. Vouchery sú v predaji aj na Slovensku.

Na zozname, kde vouchery akceptujú, sú najmä  české a moravské ihriská. Nájdete medzi nimi napríklad slovenskými hráčmi obľúbené rezorty, ako Kaskáda Brno, Slavkov Austerlitz pri Brne, Čeladná Prosper, Kořenec, Ostravice, Ropice, Rožnov pod Radhoštěm či Šilhovice.  Z rakúskych rezortov je tam napríklad Poysdorf či Hauschlag, z nemeckých figuruje najväčší golfový rezort v Európe Hartl rezort Bad Griesbach pri Passau, z poľských Krakow. Nechýbajú však ani slovenské rezorty, napríklad Black and White Resort Bernolákovo i Malacky, Black Stork Veľká Lomnica či Rajec. Hoci hrať s týmito vouchermi sa dá iba v určených dňoch, skvele sa dá naplánovať niekoľkodňový golfový výlet s hrou každý deň na inom ihrisku. Platnosť  voucherov je do konca tohto roku.

Zoznam ihrísk a podrobnosti na  www.1fee2hraci.cz

Cenník voucherov 1=2 na rok 2014

6 voucherov 14 €

12 voucherov 25 €

Uvedená cena zahŕňa DPH, balné a poštovné.

Vouchery si možno objednať mailom na janka.janku@gmail.com, alebo telefonicky na 0908 705 739.

Ako si uplatniť vouchery?

Predtým, než sa vyberiete na vybrané ihrisko, treba si overiť, v ktoré dni vouchery platia.  Je tiež potrebné vopred si rezervovať štartovný čas a tým si súčasne overíte, či v daný deň ihrisko poukážky naozaj akceptuje a či tam náhodou nie je turnaj alebo z nejakých dôvodov nie je zatvorené.

Autor: Jana Janků | 21. marca 2014