Aj v Šuranoch sa už hrá

10. marca 2017

Jarná atmosféra už vládne aj na 9-jamkovom ihrisku Airport Šurany. Prvým turnajom bude Otvorenie jari. Opäť sa tam budú intenzívne venovať deťom.  Píše o tom tamojšia PR manažérka Monika Očadlíková.

„Sezóny sme sa všetci nevedeli dočkať, takže ešte vo februári bol otvorený krytý driving, a následne pár dní na to aj jamky a gríny.  S malými úpravami a novými drivingovými loptičkami je hra omnoho DSC_9213komfortnejšia. Pomaly sa nám blíži obdobie, kedy k nám zavíta aj PRO tréner Dániel Hideg a okrem individuálnych tréningov spustíme aj detské tréningy. Túto sezónu ich plánujeme v piatky a nedele, kedy už aj školopovinné deti majú viac voľna.

Prvý turnaj je už na stránke www.skga.sk pod názvom Vítanie jari a zahráme si Texas dvojíc, takže to bude viac zábavné a na začiatok sezóny nie tak stresujúce  V tejto sezóne chystáme 2 HCP túry – MARSEN HCP tour a AMIBUS HCP tour, okrem toho TIGGER tour.  Každá z túr je originálna, MARSEN opakujeme z minulého roka, ale AMIBUS a TIGGER sú pre nás nové túry.  Po minuloročnej skúsenosti s turnajom pre začiatočníkov (HCP 37-54) sme pre túto kategóriu tento rok pripravili tri turnaje pod názvom AFTER ZK (by Slovakiapharm) – hrá sa len 9 jamiek s úpravou HCP, a ako motivácia a na prekonanie zábran po absolvovaní ZK je tento turnaj ako vyšitý.

DSC_9177V sezóne nebudú chýbať majstrovské, ale ani zábavné a funny turnaje.  Stále opakujeme, že golf je rodinný šport, a preto aj tento rok naše rodinné členstvo zahŕňa deti do 18 rokov v neobmedzenom počte.  Registračné členstvo ponúkame už za 55 €.  A počas celého roka si môžete prísť zahrať každý pondelok a utorok za celodenné fee 20 €.  Nezabúdame ani na footgolfistov, pretože naše ihrisko je footgolf friendly – a obe strany sa po minulom roku presvedčili, že nie sú si prekážkou a dá sa na ihrisku hrať súčasne.  18 jamiek si dospelý footgolfista zahrá za 10 € a junior za 7 € – deti do 10 rokov v sprievode dospelej osoby hrajú len za 2 €.  Je to šport, ktorý je časovo a výstrojovo možno menej náročný, a preto ho môže vyskúšať naozaj ktokoľvek.“

Autor: Monika Očadlíková | 10. marca 2017