Golfisti na Penati otvorili svoje srdcia

25. mája 2017

Kto hrá golf, vie, že bez srdca to nejde. Alebo ide, ale zle. Niekedy však nezáleží ani tak na hre, ako skôr na tom, prečo sa vôbec hrá. A to je aj prípad podujatia Golfing with Heart, (Golfovanie so srdcom) ktoré už tretí krát zorganizovali v rezorte Penati v Senici.  Tohto roku sa tam vyzbieralo rekordných 42 000 €.

DSC_0239Tretí ročník jedinečného charitatívneho medzinárodného golfového turnaja Golfing with Heart  sa uskutočnil v Penati Golf Resorte v sobotu 13. mája 2017. Jeho výťažok je každoročne venovaný deťom a rodinám postihnutým onkologickým ochorením.  Ako informovala Andrea Kyskynová zo senického rezortu, tohto  roku golfisti otvorili svoje srdcia naozaj dokorán. Podarilo sa totiž vyzbierať rekordných 42 000 €. Vďaka za to patrí hlavnému sponzorovi podujatia — lichtenštajnskej VP BANK. Tá totiž už tradične turnajový výťažok, ktorý vyzbierajú donori a jednotlivci, zdvojnásobí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERATým, ktorí to potrebujú

Symbolický šek za účasti hlavného sponzora prevzal Ján Tomáš, člen predsedníctva Nadácie pre potreby deti a mladých ľudí trpiacich rakovinou – Golfing with Heart. Táto nadácia pôsobí v mnohých európskych krajinách a už viac ako 10 rokov pomáha zmierňovať utrpenie rodín, v ktorých deti bojujú so zákernou onkologickou chorobou.

P1010861Penati Golf Resort spoločne s organizátorom turnaja – spoločnosťou TOLI MEDIA, ako aj v mene Nadácie pre potreby deti a mladých ľudí trpiacich rakovinou – Golfing DSC_0129with Heart, vyjadrujú veľké poďakovanie sponzorom a donorom, vďaka ktorým sa táto úctyhodná čiastka vyzbierala. Peniaze síce nie sú zárukou zdravia, ale keď zdravie chýba, peniaze sú mimoriadne potrebné!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKto prispel

OLYMPUS DIGITAL CAMERATu je zoznam firiem s veľkým srdcom: VP Bank,  GRS – Golf Residence Senica, Respect Slovakia, Strabag, NADress, boneheadZ, ROKO, Protronbau, Komerční banka – na partnerstve záleží, Europlast, Tatra Banka, Nay, Reflex s.r.o., Remark, ALGE, REMPO, Siebert – Talaš, Benčík culinary (im patrí vďaka za skvelý raut), BADUCCI Legal s.r.o., KBM Trade, Faxcopy a.s., Slovakia Trend – Ing. Michal Žeňuch.

Vďaka patrí aj jednotlivcom s veľkým srdcom. Radi ich menujeme:  Slavomír Jankovič, Pavol a Martina Pancurákovci, Jakub Peťovský, Ján Valko, Simona a Lujza Bubánové , Richard Hudec, Roman Baláž, Edina a Julius Petrenkovci, Pavol Segéň, Karol Baláž,  Miroslav Štrokendl, Pavol Jakubec, Marek Tomáš, Jozef Kausich, Peter Zálešák, Emil Huraj, Martin Liptaj, Ján Tomáš a Tomáš Lúčanský.

Autor: Jana Janků | 25. mája 2017