Hrajte dvaja za cenu jedného fee

10. mája 2018

Český časopis Golf vydal aj tohto roku vouchery 1=2, čo znamená, že za jedno zakúpené fee môžu hrať na vybraných ihriskách vo vybraných dňoch dvaja golfisti. Vouchery sú v predaji aj na Slovensku.

Na zozname, kde vouchery akceptujú, sú najmä  české a moravské ihriská. Nájdete medzi nimi napríklad slovenskými hráčmi obľúbené rezorty, ako Brno Kaskáda, Slavkov Austerlitz pri Brne, Čeladná Prosper, Kořenec, Ostravice, Ropice, Rožnov pod Radhoštěm, Slušovice či Šilheřovice, Olomouc, ale napríklad aj Cihelny, Český Krumlov  i Telč Z rakúskych rezortov je tam napríklad Ennstal Weissenbach/Liezen, Lungau, Mariahof, Murau, Murtal, Ottenstein či Poysdorf.

Nechýbajú však ani slovenské rezorty, napríklad Black and White Resort Bernolákovo (pondelok) i Malacky (utorok), Black Stork Veľká Lomnica (pondelok), Sedín (pondelok, utorok do 12,00), Skalica (streda, štart 12,00-14,00) i Hrubá Borša (pondelok štart 10,00-12,00).

Hoci hrať s týmito vouchermi sa dá teda iba v určených dňoch a niekde aj s určeným štartom, skvele sa dá naplánovať niekoľkodňový golfový výlet s hrou každý deň na inom ihrisku. Platnosť  voucherov je do konca roku 2018.

Zoznam ihrísk nájdete na  www.1fee2hraci.cz

Cenník voucherov 1=2 na rok 2018

5 voucherov 10 €

10 voucherov 18 €

Uvedená cena zahŕňa DPH, balné a poštovné.

Vouchery si možno objednať na e-adrese janka.janku@gmail.com alebo telefonicky na 0908 705 739.

Ako si uplatniť vouchery?

  • Predtým, než sa vyberiete na vybrané ihrisko, treba si overiť, v ktoré dni vouchery platia.
  • Je potrebné vopred si rezervovať štartovný čas pre dve osoby a tým si súčasne overiť, či v daný deň ihrisko poukážky naozaj akceptuje a či tam náhodou nie je turnaj alebo z nejakých dôvodov nie je zatvorené.
  • Na ihrisko sa dostavte v zodpovedajúcom časovom predstihu potrebnom na vyplnenie voucherov a prípadné overenie si totožnosti či registračného čísla na recepcii.
  • Ak vám budú vouchery dochádzať, nezabudnite si na uvedenej mailovej adrese či mobilnom čísle objednať ďalšie.
Autor: Jana Janků | 10. mája 2018