1. máj v Agame už tradične pracovno-golfový

09. mája 2019

Tak ako býva zvykom v obci Koš, kde sa nachádza golfový areál GC Agama, už tradične členovia oslavujú Sviatok práce 1. máj prácou. Zaránky sa tam stretlo 20 nielen golfových, ale aj pracovitých nadšencov na spoločných raňajkách a potom už makali až do obeda. Zasadili množstvo stromčekov, ktoré by mali narásť za rok cca 2 metre. Tak ich budú všetci pozorovať.
Tí najšikovnejší spravili novú podlahu na terase, kde bývajú koncerty. Takže na najbližší koncert, ktorý bude 25. mája na Charity golf cup a počas Národného dňa golfu, sú už v Agame pripravení. Pousilovali sa aj Aga-mačky. Nasadili kvety pri vstupe do areálu, ,,sfunkčnili“ tradičný dátumovník, ktorý dal vyrobiť člen klubu Dodo Buday. Po práci sa už hodil obed od starostu a po obede sa išli brigádnici trochu ,,poprechádzať“ po ihrisku. Odohrali 9  jamiek. Hralo sa na rany a ako už býva zvykom, hralo sa o ceny, ktorými boli  kelne. Keď sviatok práce, tak aj primerané ceny!

Celkovým víťazom, ktorý získal Putovný pohár starostu obce, sa stal Marián Truben. Len o ranu viac mala Michaela Rendeková, na treťom mieste skončil Jaroslav Koctúr.

Autor: Petra Dzurikova | 09. mája 2019